Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου 2013

Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας 2 – 1

Με τον Χρήστο Πατσατζόγλου να σημειώνει δύο τέρματα ο Ηρακλής Ψαχνών επικράτησε του Φωστήρα με 2 – 1 στο Δημοτικό Στάδιο Ψαχνών.
Ο έμπειρος μπακ άνοιξε το σκορ στο 35' με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι για το 1 – 0, όμως ο Φωστήρας έφτασε στην ισοφάριση 1' πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου με τον Σεχολάρι να σημειώνει το 1 – 1. Στην επανάληψη ο Πάτσατζόγλου έδωσε την νίκη στην ομάδα του καθώς στο 65' με δυνατό σουτ διαμόρφωσε το τελικό 2 – 1.

Ηρακλής Ψαχνών: Αθανασόπουλος, Μπακομήτρος, Νικολόπουλος, Τζανής, Στουρνάρας, Τσιμόντζι, Φοντακάρο, Πατσατζόγλου, Κοιλιάρας, Τσούτσης, Κρητικός.

Φωστήρας: Μοσχονάς, Βούζας, Ζιάμπαρης, Λεοντίου, Κόντης, Σεχολάρι, Τασουλής, Κακαράς, Αχείμαστος, Ανδρίκος, Εμέκα.