Τρίτη 26 Φεβρουαρίου 2013

Α.Ο Ακράτητος Κεχριών – Α.Ο Πισσώνα 6 – 1

Άνετα επικράτησε ο Α.Ο Ακράτητος Κεχριών του Α.Ο Πισσώνα που αγωνίζονταν με δέκα παίκτες με 6 – 1 στο Γήπεδο Κεχριών.
Στο πρώτο ημίχρονο η αριθμητική υπεροχή των γηπεδούχων δεν φάνηκε αν και προηγήθηκαν μόλις στο 10' με τον Τσούπρο να γράφει το 1 – 0.
Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν άμεσα και 5' αργότερα ο Ράζος σημείωσε το 1 – 1 που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.
Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι λύγισαν και στο 65' ο Χατζής σημείωσε το 2 – 1 ενώ 2' αργότερα ο Παρίσης Χ., έγραψε το 3 – 1.
Στην συνέχεια οι γηπεδούχοι πίεζαν ψηλά τον Πισσώνα και στο 75' ο Χατζής με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα διμόρφωσε το 4 – 1 ενώ ο Παρίσσης Χ., τον ακολούθησε για να σημειώσει 5' αργότερα το 5 – 1.
Στο τελευταίο λεπτό της κανονικής διάρκειας του αγώνα (89') ο Ηλίας διαμόρφωσε το τελικό 6 – 1.